VIPzapchasti Помощь в поиске запчастей
+3809522xxxxx,
+3809732xxxxx,
+3805071xxxxx,
Показать телефоны

Елеватор зерновий Massey Ferguson 9690 71393534

Код товара: 71393534
Наличие:
Нет в наличии
Цена :
5 800,00 грн./шт
Количество:
  

Описание товара

Елеватор зирновий на комбайн Massey Ferguson 9690, 71393534 (транспортер зерновий, ланцюг елеватора зернового)

1 71393547 1 BODY & DECALS, ASY (PRIOR S/N HP87101) (DECALS- SEE "LABELS" SECTION)
   71400435 1 BODY WLMT, GR ELEV. (EFF. S/N HP87101)
   71409271 1 BODY WLMT,GR ELEV.RICE (EFF.S/N HP87101)
   71396458 1 BODY & DECALS ASY (EUROPE)
   70931316 10 BOLT, RD HD SQ NECK 1/4-20 X 5/8
   705012 10 LOCKWASHER, 1/4 (PRIOR S/N HP87101)
   70917377 10 WASHER, 1/4, WIDE(PRIOR S/N HP87101)
   70916622 10 NUT, 1/4-20, REG (PRIOR S/N HP87101)
   70931209 10 LOCKNUT, HEX SERR FLANGE, 1/4-20 (EFF. S/N HP87101)
2 71393429 1 BOOT ASY. GR ELEV. (PRIOR S/N HP87101)
   71399994 1 BOOT WLMT, GR ELEV. (EFF. S/N HP87101)
   71409268 1 BOOT WLMT,GR ELEV. RICE(EFF S/N HP87101)
   70931316 14 BOLT, RD HD SQ NECK, 1/4-20 X 5/8
   705012 14 LOCKWASHER, 1/4
   70917377 14 WASHER, 1/4 WIDE (PRIOR S/N HP87101)
   70916622 14 NUT, 1/4-20, REG
3 71399807 1 FILLER WLMT, GR ELEV. (EFF. S/N HP87101)
   71409269 1 FILLER WLMT, GR ELEV. RICE (S/N HP87101)
   70931316 4 BOLT, RD HD SHT SQ NK, 1/4-20 X 5/8
   70931317 4 BOLT, RD HD SHT SQ NK, 1/4-20 X 3/4
   705012 8 LOCKWASHER, 1/4
   70916622 8 NUT, 1/4-20, REG
4 1799410W1 1 LATCH, DOOR
5 71197376 1 U-BOLT, LATCH (PRIOR S/N HP87101)
   70916622 4 NUT, 1/4-20, REG (PRIOR S/N HP87101)
   2476240W1 1 LATCH BOLT, DOOR (EFF. S/N HP87101)
   70916950 4 NUT, 3/8-16 (EFF. S/N HP87101)
6 70927523 1 PIN, CLEVIS, 5/16 X 1-1/2
7 70918265 1 WASHER, WIDE FLAT, 5/16
8 70918447 1 PIN, COTTER, 3/32 X 3/4
9 71393526 1 DOOR WLMT, LOWER (PRIOR S/N HP87101)
   71396467 - DOOR WLMT, PERFORATED (ACCESSORY)(PRIOR S/N HP87101)
   71400431 1 DOOR WLMT, LOWER (EFF. S/N HP87101)
   71410456 1 * DOOR WLMT,PERFORATED(EFF. S/N HP87101)
   71409265 1 DOOR WLMT, LOWER, RICE (EFF.S/N HP87101)
   70931317 4 BOLT, RD HD,SHT SQ NK, 1/4-20 X 3/4
   353769X1 4 WASHER, HARDENED, 1/4
   705012 4 LOCKWASHER, 1/4
   70916622 4 NUT, 1/4-20, REG
10 2412670W1 1 HINGE, DOOR (PRIOR S/N HP87101)
     71400432 1 HINGE, DOOR (EFF. S/N HP87101)
11 2554680W1 1 FLANGE, ELEVATOR (PRIOR S/N HP87101)
     70931316 12 BOLT, RD HD SQ NECK, 1/4-20 X 5/8
     70916964 12 LOCKWASHER, 1/4
     70916622 12 NUT, 1/4-20, REG
12 2555401W91 2 CLAMP ASY, TUBE (PRIOR S/N HP87101)
     700705614 4 CAPSCREW, 5/16-18 X 1-1/2 FULL THD
     70917642 4 WASHER, 5/16, WIDE
     70917356 4 LOCKWASHER, 5/16
     70917372 4 NUT, 5/16-18, REG
13 70923326 1 SETSCREW,SQ HD, 3/8-16 X 1 (QTY 2, PRIOR S/N HP87101)
     70920469 1 SETSCREW, SQ HD CUP PT, 3/8-16 X 3/4 (EFF. S/N HP87101)
14 70916950 2 NUT, 3/8-16, REG (PRIOR S/N HP87101)
15 17789 4 FLANGE, BEARING
     70931809 8 BOLT, RND HD SQ NK, 1/2-13 X 1-1/4 (WAS QTY 7, PRIOR S/N HP87101)
     70931810 1 BOLT, RND HD SQ NK, 1/2-13 X 1-3/4 (PRIOR S/N HP87101)
     Y705046 8 LOCKWASHER, 1/2
     704031 8 NUT, 1/2-13, REG
16 50468 2 BEARING, BALL, W/COLLAR
     1720176 2 COLLAR
17 2571520W1 1 PLATE, BEARING MOUNT (PRIOR S/N HP87101)
     70931316 6 BOLT, RD HD SQ NECK, 1/4-20 X 5/8
     70916964 6 LOCKWASHER, 1/4
     70916622 6 NUT, 1/4-20, REG
18 2571510W1 1 SPROCKET, GRAIN ELEVATOR
19 61101 1 SQ. KEY, 1/4 X 1/4 X 1-3/4
20 70926977 1 PIN, COILED SPRING, 3/16 X 2-1/4
21 71393546 1 TUBE, BOTTOM,GR ELEV.(PRIOR S/N HP87101)
     71406260 1 TUBE WLMT,BTM,GR ELEV.(EFF. S/N HP87101)
     71409381 1 TUBE, BTM,GR ELEV. RICE(EFF.S/N HP87101)
     7700461 8 BOLT, RD HD SQ NK, 5/16-18 X 3/4
     70917356 8 LOCKWASHER, 5/16
     70917372 8 NUT, 5/16-18, REG
     70933988 8 SPEED NUT, THREAD GRIP, 5/16
22 71392700 1 AUGER ASY, (PRIOR S/N HP87101)
     71394534 1 AUGER ASY (CHROME)
23 108843W1 1 PULLEY, DRIVEN (PRIOR S/N HP87101)
     71403682 1 PULLEY, DRIVEN (EFF. S/N HP87101)
24 70911201 1 KEY, WOODRUFF, 3/8 X 1-1/4 DIA
25 701235 1 CPSCR, 1/2-13 X 1-1/2 (WAS QTY.2 PRIOR S/N HP87101)
     70921176 1 CPSCR, 1/2-13 X 1-1/4 (EFF. S/N HP87101)
     70931187 1 NUT, HEX SERR FLANGE, 1/2-13
     70936525 1 SPEED NUT, THREAD GRIP, 1/2
     705541 2 WASHER, HARD, 1/2 (WAS QTY.4)
     Y705046 1 LOCKWASHER, 1/2 (WAS QTY.2)
     704031 1 NUT, 1/2-13, REG (WAS QTY.2)
26 71400429 1 PLATE, BOOT COVER (EFF. S/N HP87101)
     71409267 1 PLATE, BOOT COVER, RICE(EFF.S/N HP87101)
     70931317 8 BOLT, RD HD SQ NK, 1/4-20 X 3/4
     705012 8 LOCKWASHER, 1/4
     70916622 8 NUT, 1/4-20, REG
27 71400430 1 PLATE, BRG (EFF. S/N HP87101)
     71409266 1 PLATE, BRG, RICE (EFF. S/N HP87101)
     70931350 4 BOLT, RD HD SQ NK, 3/8-16 X 1 GR5
     Y705533 4 WASHER, HARD, 3/8
     70916965 4 LOCKWASHER, 3/8
     70916950 4 NUT, 3/8-16, REG
   - 71393534 1 CHAIN ASY. (NOT ILL)(SEE CHAINS, DRIVE)
   - 700704010 AR SILICONE SEALANT, BLACK, 10.2 OZ
   - 71407047 AR * KIT,PERF. ELEV DOORS(EFF. S/N HP87101)
     (ORDER THRU DEALER CENTRAL)

 

 

1 Y851774 1 CHAIN ASY, BIN FILL, #50, 101 PITCHES,
            (PLUS 1 CONNECTR)(PRIOR S/N HN87101)
    ----- 1 CHAIN #50, 109 PITCHES (USE 107 LINKS OF
            BULK CHAIN, PLUS 1 CONNECTOR #50 &
          1 OFFSET LINK #50 (EFF. S/N HN87101)
  840327M91 1 CHAIN #50, 5/8 PITCH, BULK (10 FT)
  70913682 1 LINK, CONNECTOR, #50
  70913680 1 LINK, OFFSET, #50
2 2615233W92 1 CHAIN ASY, RETURN ELEV. (119 LINKS) (PRIOR S/N HP87101)
  71406795 1 CHAIN ASY, RETURN ELEV. (118 LINKS)(EFF. S/N HP87101)
  70927035 AR LINK, OFFSET
  70927034 AR LINK, ROLLER
  70927036 AR LINK, CONNECTOR
  2605880W91 29 LINK, ATTACHING, PAIR
  W1511670 29 CUP, FLIGHT
  70921333 58 CAPSCREW, 5/16-18 X 1
  70923362 58 NUT, CENTER LOCK, 5/16-18
  70917642 58 WASHER, 5/16, WIDE
  2635690W1 58 SPACER
3 71393534 1 CHAIN ASY., GRAIN ELEVATOR
  71393533 1 CHAIN ASY, LESS SCRAPERS
  71149388 37 LINK, ATTACHING
  70927034 AR LINK, ROLLER
  70927035 AR LINK, OFFSET
  71364946 37 SCRAPER
  70921960 74 CAPSCREW, 1/4-20 X 1.0
  700709601 74 WASHER, FLAT 1/4
  Y704395 74 LOCKNUT, 1/4-20
4 ---- 1 CHAIN, UNLOADER DR, #60, 70 PITCHES (USE 69 LINKS OF BULK CHAIN AND  CONNECTOR)
  70921050 AR CHAIN, #60, 3/4 PITCH, BULK (10 FT)
  70914584 AR LINK, CONNECTOR, #60
5 71149992 1 CHAIN ASY., FEEDER DRIVE #60 (PRIOR S/N HP87101)
  70914584 AR LINK, CONNECTOR, #60
6 71449007 1 CHAIN ASY, FEEDER CONVEYOR, W/SLATS (PRIOR S/N HP87101)
  71149999 1 CHAIN ASY, CENTER(PRIOR S/N HP87101)
  71449001 2 CHAIN ASY., SIDE (PRIOR S/N HP87101)
  71449018 1 CHAIN ASY, FEEDER CONVEYOR, W/SLATS (EFF. S/N HP87101)
  71449016 1 CHAIN ASY, CENTER (EFF. S/N HP87101)
  71449015 2 CHAIN ASY., SIDE (EFF. S/N HP87101)
  71149894 AR LINK, ATTACHING
  70937300 AR LINK, ROLLER
  71149896 AR LINK, OFFSET, INCL. PIN & LOCKNUT
  71149895 AR LINK, COUPLING  
  70920397 AR NUT, NYLON LOCK, 1/4-20
  71395877 28 SLAT, FEEDER CHAIN
  70937603 112 CAPSCREW, LOCKING, 1/2-13 X 3/4 GR8
  70928512 112 NUT, 1/2-13 REG GR8
7 ----- 1 CHAIN ASY, FEEDER REVERSER, #60 (EFF. S/N HP87101)
  71449019 1 CHAIN, #60, 71 PITCHES
  70914584 1 CONNECTOR LINK, #60 CHAIN

 

 

Оплата и доставка

Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
  • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Способы оплаты
  • Безналичный расчёт
  • Наличный расчёт
  • Наложенный платеж
  • Предоплата
Блок с товарами
Код: 71449015
В наличии
Код: 71149999
В наличии
Код: 71449016
В наличии
Код: D28580135
В наличии
Код: D28580448
В наличии
Код: 71406795
В наличии
Код: 71449018
В наличии
Код: 71449007
В наличии
Код: 71449001
В наличии
Код: D28580225
В наличии
Код: 71393534
Нет в наличии
Код: 71449018
Нет в наличии
Категории
Контакты
  • Название предприятия:
    VIPzapchasti
  • Город:
    Лубны
  • Адрес:
    вул.Фабрична,2
  • Телефоны:
    +3809522xxxxx
    +3809732xxxxx
    +3805071xxxxx
    Показать телефоны
  • Контактное лицо:
    Борблик Валерий Владимирович